1.forduló

2010.08.14.  17.00 óra

Felcsút - Ráckeresztúr  2-2

gól:Szabó,Kurucz

Az első félidő nagyrésze mezönyjátékkal telt majd ellenfelünk egy vitattható tizeneggyessel megszerezte a vezetést!Röviddel ez után egy kapu előtti kavarodásbol sikerült egyenlítenünk!

A félidő utolsó percében egy kontra támadás végén a hazaiak ujra előnyhöz jutottak!

A második félidőben csapatunk mezőnyfölényben futtbalozott és rengeteg helyzetet puskázott el.Majd a vége előtt nem sokkal egy jól sikerült kiugrásból sikerült döntettlen elérni csapatunknak!

2.forduló

2010.08.21.17.00 óra

Ráckeresztúr-Zsámbék 1-6

A mérkőzés első percében a hazai csapat hatalmas helyzetet puskázott el egy jobboldali beadást követően .Röviddel ezt követően egy szabadrugást védett bravurral a vendégek kapusa!Ezt követően sajnos a vendég csapat megszerezte a vezetést majd megduplázta azt!

.Ezt követően a hazai csapt teljesen szétesett a játékosok nem találták önmagukat:A második félidőben is a vendég csapat volt csak a pályán :A hazai csapat egy jogosan megitélt büntetőnől megszerezte a becsület gólt!Ezen a hétvégén sajnos mélyen tudása alatt futtbalozott mindenki !A vendég csapat gyors kombinatív játékával nem tudtunk  mit kezdeni!

Szerkesztés

2010.08.28.17.00 óra

Martonvásár - Ráckeresztúr 6-1

A mérkőzés legelején  csapatun egy formás kontra támadás végén oriási helyzetet puskázott el.Ezt követően a hazaiak egy szerencsés találattal megszerezték a vezetést!Ezt követően a középpályán átvették az irányítást és még négyszer mattolták a védelmünket!

A második játékrészben csapatunk össze szedte magát és egy kontra támadás végén sikerült szépíteni!Majd egy szintén szerencsés gólla megszerezte a vendéglátó hatodik találatát is!

Összességében két külömböző félidőt láthattak a nézők bár a hazai csapat győzelme nem forgott kockán egyettlen pillanatra sem!

2010.0904

Mány - Ráckeresztúr 2-2

A mérkőzés ugy kezdődött ahogy el gondoltuk az öltözőben!Fülöp egy hulló labdát kapásból lőtt kapura ami a léc alá vágodott!0-1

Ezt követően is csapatunk irányította a játékot majd Fülöp ugratta ki Kisst aki meg sem ált a kapuig és okosan bepasszolta a kapus mellett a kapuba a labdát.0-2
Sajnos a gyors és magabiztos előny megzavarta csapatunkat és egy ellentámadás végén a hazai csapat egy kapu előtti kavarodás után 16 méterről szépített.1-2
A második félidőben nagy csata folyt a pályán helyzetek maradtak ki itt és ott is!Három percel a vége előtt Juhász lépett ki gyönyörű cseleket követően a védők közül egyedül vezette kapura a labdát de sajnos 8méterről mellé gurított!
a 90' percben a hazai csapat jutott szabadrugáshoz 18m-re a kapunktól.A jól eltalált lövés a jobb felső sarokba vágodott!2-2lHa kapusunk nem lép be a sorfal mögé arra számítva hogy jobbal oda jön a labda talán háríthatott volna!

Összességében két külömböző félidőt láthattak a nézők .A másodiik félidőben sajnos görcsössé vált játékunk és megérdemelten egyenlített a végig igen lelkes hazai csapat!

Szerkesztés

2010.0904

Ráckeresztúr-Lovasberény 3-6

A mérkőzés ugy kezdődött ahogy el gondoltuk az öltözőben!A 10 percben Kurucz 10 méterről lőtt a kapu közepébe 1-0

Ezt követően több helyzetet is elpuskázott csapatunk ami meg bosszulta magát.A vendég csapat egy formás támadás végén 18m-ről vette célba  a bal felső sarkot .Kapusunk hatalmas barvurral ütötte a lécre a labdát ám a kipattanó a középen egyedül ácsorgó vendég játékos eléá pattant aki nem hibázott.1-1 Ezt követően is hatalmas harc folyt a pályán majd egy védőről a vendég csapat támadója elé került a labda!A hazai kapus lábbal próbált menteni de elkadt a csatárban aki középre lőtte a labdát és a tisztán érkező társa az üres kapuba passzolta azt!1-2

A második félidőben jobb oldalon tört kapura az ellenfél támadója és a kimozduló haza kapus melett a jobb sarokba lőtt!1-3Jobb oldali támadás végén egy jól beadott labdáról lemaradtak védőink és az érkező csatár a kapus mozgásával ellentétes sarokba bólintott!1-4Ezt követően Kiss kapott a jobb oldalon labdát aki gyönyörű mozdulattal rugta azt a jobb felső sarokba!2-4!Ismét szabadrugáshoz jutott a vendég csapat a bal felső sarokba tartó labdát kapusunk szögletre mentette!Jobb ooldalon vezetett támadást a vendég csapat majd a középre adott labdáról ismét lekéstek védőink igy a kapus felett a léc alá vágta azt a jól érkező támadó.2-5Röviddel ezt követően a hazai csapat kapusa megsérül egy ártattlannak tűnő szituáció után.A felázott talajon lábbal próbált menteni de elsűjjedt a mély talajon a támaszkodó lába és a földbe rugott,minek következtében a bal térde sérült meg.Kapus csere hijján naradt a kapunkban .Ezt hamar ki is használta a vendég csapat!Bal oldalon tört be az ellenfél támadója egészen az ötös sarkáig ahol kapusunk elmozdult a bedásra de a vendég játékos okosan vissza húzta azt a rövid sarokba!2-6Csapatunk nem adta fel Juhász kapott egy gyönyörű labdát a bal oldalon betört a büntető területre és gyönyörűen csavarta a labdát a bal felső sarokba!3-6A mérkőzés utolsó perceiben Kiss vesztette el a fejét aminek következtében páros kiállítás lett a vége!Összességében elmondható hogy az eredmény nem tükrözi a mérkőzés valós képét!Egy kicsit jobb koncentrációval baravúrt érhetett volna el a hazai csapat!

Szerkesztés

2010.0904

Ráckeresztúr-Tordas 2-2

Csapatunk ismét itthon játszott ugyanis Tordason a pálya víz alatt ál!

A mérkőzés nagy mezőnyben folyó csatával kezdősött!Az első 10 percben egyik kapu sem forgott veszélyben.Majd ezt követően a vendég csapat jutott szabad rúgáshoz  bal oldalról a kaputól 17 méterre.A bal sarokba tartó labdát kapusunk maga biztosan hárította.Jobb oldalon vezetett támadást csapatunk majd a középre passzolt  labda  Pált szinte kihagyhatattlan helyzetben találta aki  kapura lövés helyett tovább passzolt.Oda a lehetőség.
Jobb oldalról végezhetett el csapatunk szöglet rugást.A középre száló labda Szakolczit találta teljesen üresen aki a  kapu fölé fejelte azt.A vendég csapat vezetett támadást a jobb oldalon. Az ellenfél támadója betört a büntető területre és laposan próbálta ellőni a rövidsaroknál álló kapusunk lába melett ,aki gyönyörűen ért le a labdára.Kis idő mulva a vendég csapat megszerezte a vezetést.Egy előre vágott labdát próbált menteni Szűcs aki egy szerencsétlen mozdulattal ért abba bele és be pörgette a labdás a ki induló kapusunk melett a kapu közepébe.0-1Sajnos nem volt meg az egyetértés kettüjük között.
Rövid idő eltelte után a frissen beált Szakolczi Cs.keverte meg a vendég védelmet betört  büntető területre ahol szabálytalankodtak vele.A megitélt büntetőt Fülöp magabiztisan értékesítette.1-1

A második félidőben nagy mezőny munka folyt a pályán. A vendégek a bal oldalon előre vágtak egy labdát amire védőnk ért előbb oda.Az érkező támadó két kézzel ellökte őt a bíró sípja néma maradt ,majd a középre passzolt labdát az érkező támadó a jobb felső sarokba pörgette.1-2Középen vezetett támadást a vendég csapat majd középről 17m-ről okosan próbált azt a támadó elcsavarni a védők között a jobb alsó sarokba.Kapusunk bravúrosan védett majd a kipattanót az érkező támadó a kpufára lőtte.Az ellen támadásból megszületett az egyenlítő gól.Fülöp középen kapott labdát a büntető területen belül .Jobbra próbált cselezni mikor a védő össze rúgta a bokáit.A egitélt büntetőt Fülöp magabiztosan értékesítette.2-2

Összességében elmondható hogy igazságos döntettlen született.Ellenfelünk az idei bajnokságban elősször érkezett teljes csapattal mérkőzésre aminek meg is lett az eredménye ,végre pontott szereztek.Csapatunk buta elkerülhető gólokat kapott amit rutintalanságunk számlájára lehet irni.

Ráckeresztúr-Sóskut 1-1

A mérkőzés elején támadólag lépett fel a hazai csapat.Bal oldali támadás végén Juhász kapott labdát 10.-re a kaputól egy csel után kapura lőtte a labdát amit a vendégek kapusa hatalmas bravúrral menett a léc alol.

Ismét Juhász kapott labdát fejjel eltolta a kiérkező kapus felett a labdát ami a golvonal előtt megált igy az érkező védő menteni tudott!Novozánszki a jobb oldalon kapott labdát lendületből be húzott a büntető területen belülre ahol az érkező védő már csak a lábát tudta eltalálni!Büntető!Fülöp a balra mozduló kapus melett a jobb sarokba helyezett!1-0A második félidőben nagyobb sebességre kapcsolt a vendég csapat de igazán nagy golhelyzetet nem tudott kialakítani.Inkább hatalmas mezőny csata folyt a pályán!Juhásznak volt egy igéretes lövése 16 m-ről amit a vendég kapus üggyel bajjal menett szögletre.Bal oldalon Pál futott el majd középre passzolt ahol Fülöp 10m-ről kapásból fölé rugott.Teltek a percek és egyre feszültebb lett a mérkőzés.Sajnos a játékvezető nem volt ura a helyzettnek a vendég csapat játékosai azt csináltak amit akartak a pályán.Aztán a vendégek vezettek támadást a jobb oldalon betört a támadó az ötös sarkáig ahol Szűcs becsúszva akart menteni de a bokájáról a labda a jobb felső sarokba csapódott.A félidő hátra lévő idelye kakaskodásokkal és téves bírói döntésekkel telt el.

Összességében elmondható hogy a döntettlen inkább a bajnokság jelenlegi második helyezettjére hízelgő.Sajnos nem sikerül helyzeteinket berugni ami rendszerint meg is bosszulja magát!Csak igy tovább!Előbb utóbb meg lesz a várva várt 3 pont!

2010.0904

Viadukt- Ráckeresztúr 5-0

Öt hazai gól és számtalan elszalasztott vendég lehetőség!

Összességében elmondható hogy ekkora arányú hazai győzelem nem volt benne a mérkőzésben.Sajnos nem sikerül helyzeteinket berugni ami nem is hozhat más ereményt.

2010.0904

Ráckeresztúr-Baracska 2-1

A mérkőzés elején támadólag lépett fel a hazai csapat!

Látszott a játékon hogy minden hazai játékos mindent meg tesz az eslő győzelem érdekében.

Jobb oldali támadás végén egy gyönyörűen középre csavart labdára mesterien érkezett Kiss aki a hosszó sarokba bólintott.1-0Röviddel ezt követően az ellenfél a bal oldalon egy előre vágott labdával veszélyeztetett.A védő alá szaladt a labdának a kilépő vendég támadó a rövid saroknál a szöget jól záró kapus melett a kapu mellé gurított.Ezt követően ismét jobb oldalról veszélyeztetett a hazai csapat a középre adott labda centikkel volt magas az érkező Kissnek.

A második félidőben is a hazai csapat irányította a játékot.Rengeteg kihagyott helyzet után jobb oldalon lépett ki Pintér keresztbe lőtte a labdát a golvonalon a hosszún érkező Bóna gyönyörűen pörgetett a léc alá.2-0 Zsigmond jobb oldalon vette átt  a labdát amit fl fordulatból lőtt kapura ami a felső léécről a gólvoalra vágódott onnan a mezőnybe.A második játékrész legvégén a 89 percben egy előre vágott labda pattogott a hazai kapu felé.A hazaiak kapusa nem hajolt le eléggé a labdáért ami átgurult a keze és a lábai között ami kihagyhatattlan helyzetben találta a vendég támadót aki az üres kapuba gurított!2-1/Bocs srácok nem igy akartam/

Ezt követően a mérkőzést a játékvezető lefújta.

Összességében elmondható hogy sokkal nagyobb arányú győzelem is benne volt a mérkőzésbe.De hát a helyzet kihasználással még mindig hadi lábon áll csappatunk.0

Szerkesztés

Ráckeresztúr-Törökbálint 0-2

A csapat a mai napra 10-es osztályzatot érdemel!Azon viszont elgondolkodhatna a szövetség hogy milyen játékvezető az aki bemondja hogy 5 perc van hátra majd rá 10 percre rúg golt a vendég csapat!A mai napon az ezer sebből vérző csapatunk csere nélkül méltó ellenfele volt egy nálunknál sokkal jobb játékerőt képviselő csapatnak!Ami meg a leg fontosabb csapatként küzdőtt mindenki a másikért hangos szó nélkül!Remélem felépülnek sérültjeink és eltiltottjain is mihamarabb vissza térhetnek!

Szerkesztés

Herceghalom-Ráckeresztúr 2-2

Rossz előjelekkel utaztunk el az összecsapásra hiszen éppen csak össze jöttünk 11-en.

A mérkőzés első tíz percében csapatunk irányította a játékot.Majd ezt követően a hazai csapat vette átt a kezdeményezést és jó pár távoli lövéssel próbálkoztak.Ezekkel azonban nem tudtak tuljárni a remek napot kifogó kapusunkon.

A második játékrészben is a haza csapat játéka dominált.A félidő közepe táján egy kapu előtti kavarodást követőn 12m-ről lőtt a hazai támadó a kapura ám a lövésbe bele ért egy védőnk és a rajta irányt változtatott labda becsapta kapusunkat.1-0 Nem sokkal ezt követően egy baloldalon előre vágott labdára sprintelt rá Kiss aki remekül felismerte a helyzetet s a kint álló hazai kapus felett a léc alá csavart.1-1Ezt követően a haza csapat nagyobb sebességre kapcsolt és olykor olykor már a fáradság jelei mutatkoztak csapatu nk játékosain. De sznte minden próbálkozásuk elakadt a védelmünkben ami nem azt kapusunk ártalmatlanitotta.10 percel a vége előtt szabadrugáshoz jutott csapatunk 20m-re az ellenfél kapujátol.Fülöp remekül lötte el a labdát.A hazai kaus a léc alá tartó labdát meg akarta fogni ami kicsorgott a kezeiből és a gólvonalon tulra pattogott.1-2

Már kezdtük el hinni hogy győzhetünk amikor is az utolsó pillanatokban egy büntető területen belüli kavarodás során a kapunak háttal áló támadó bokáit össze rugta védelmünk BÜNTETŐ! A labda mögé áló játékos gyönyörűen rugta a labdát a bal kapufa mellé.Kapusunk érezte az irányt de védhetettlen volt.2-2

Középkezdést követően a spori lefujta az össze csapást.

A csapat a mai napra 10-es osztályzatot érdemel!Mindenki a magszimumot nyújtotta a pályán. 11 emberrel sajnos ennyire voltunk képesek de a mérkőzés ősz képealapján igazságos döntettlen született.

Ráckeresztúr -Etyek 6-4

A mérkőzés összefoglalóját ugy kezdeném hogy a mult héten remek napot kifpogó kapusunk a mai napon csufos teljesítménnyel rukkolt elő.

Alig telt el 5 perc a mérkőzésből amikor a vendég csapat vágta előre a labdát.A labda magasan szált a kapusunk irányában aki azt melre fogta de ebben a pillanatban össze esett a labda pedig a kezéből az érkező csatár elé pattant aki nem hibázott.0-1/kapusunk ennél a mozsulattnál boka sérülést szenvedett,de mivel ő is győzni akart nem kért cserét./

Szinte rögtön az ellentámadásból egyenlített a hazai csapat.Fülöp jobb oldalon huzott a kapura és remekül látta meg a résbe bemozduló Bónát aki a remek labdát a rövid sarokba lőtte.1-1Ezt követően kapusunk ápolást kért és jelezte hogy folytattni kívánja a mérkőzést.A vendég csapat támadója cselezgetett a bal oldalon a tizenhatos vonalánál.Majd egy igen rossz beadási kisérletetnek szánt lövés érkezett a rövid sarokra.Kapusunk talán még ő sem tudja mit akart szinte mozdulni sem bírt és az őt meglepő labdát a saját kapujába ütötte 1-2 /ezt követően azonnal muatta hogy nem tudja folytattni a játékot és helyére Szabó ált.

Szinte a kapus cserét követő támadásnál a vendégek be ivelték a labdát a tizen hatoson belülre ahol az egymásra váró védők között a vendég támadó  a kapunkba lőtt-1-3Jobb oldalon jutottunk szabad rugáshoz a kaputol mintegy 20-22m-re.Fülöp ált a labda mögé aki a hosszú felső sarkot vette célba.Szeerencsére a vendég kapus is igen rosz napot fogott ki és  a labda a hosszu sarokba hulott a kapus kezei felett-2-3

A félisőben több említésre méltó esemény nem történt.

A második félidő elején jobb oldalról szabdrugáshoz jutott a hazai csapat.Fülöp kanyartította a labdát a kapu elé ami egy védőn megpattant és a kapuba hulott..3-3 Hatalmas csata folyt a pályán és a vendég csapat ismét megszerezte a vezetést .Bal oldalon kapott labdát az ellenfél támadója akikicselezte a hazai védelmet és 14m-ről gyönyörű golt rugott.3-4Nem adta fel a hazai csapat aki a ami napon igazi oroszlánként küzdött a három pontért.Jobb oldalról érkezett egy beadás a vendég csapat ötösén belülre ahol Kiss szerencsétlenül ért a labdába ám igy Fülöp elé került a labda aki közvetlen közelről higgadtan gurított a kapuba.4-4

Nagyon nyomott a hazai csapat ezkben a percekben aminek meg is lett az eredménye és végre megszerezte a vezetést.Jobb oldalról érkezett egy beadás amit Kiss levett és a rövid sarokba gurított.5-4Az utolsó tiz percben hatalmas csata folyt a pályán aztán végre a végén a szerencse a hazai csapat mellé ált.Kapusunk rugta ki a labdát amit egy hazai védő elhibázott és a Kiss elé került labdát gyönyörűen emelte a kimozduló kapus felett  a kapuba.6-4

Az utolsó percekben már nem változott az eredmény.

A csapat a mai napon megmutatta hogy mekkora tartás van a játékosokban.Nem omlottak össze akkor sem amikor a vendégek már 2 góllal is vezettek.Mindenki küzdőtt és próbálta kijavítani társuk két oriási hibáját.EZ MÁR EGY IGAZI CSAPAT!!!!